nr 1304 9013
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 8/15, The Window, Wauxhall, London, Motivet: 28x33, "IV state"
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 27 januari 2020
kl 20:12:35
3.200 kr
- Klassiska
27 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell